Home ShowBizzz Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

0
Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.
Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, përcjell ORAinfo.      
Pas ndarjes, Nora nuk po mungon me postime në rrjete sociale.
Ajo është duke u përgatitur për këngën e radhës. E atë po e shoqëron Drilon Furra.    

Në një video të publikuar nga Nora e të cilën e ka bërë Driloni, ajo shfaqet e veshur me fustan të shkurt e tepër provokues.
Me këtë pamje ajo do ta shkrijë ish-burrin e saj, Robertin. /ORAinfo/


Loading...