Vajza e Afërditës sapo doli nga frizerja, me këtë pamje po i lë nën ‘hije’ të gjitha

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.
Këngët e saj janë të pranishme në pothuajse çdo fetsë familjare, përcjell ORAinfo.    
Këngëtare si ajo tani është bërë edhe vajza e saj, Dona.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga frizerja dhe me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/


close