Tuna sot feston ditëlindjen, shikoni sa vite mbushi

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që në publik njihet me emrin artistik, Tuna.
Tuna është shumë e komentuar si për karrierën e saj në muzikë ashtu edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.    

Ajo sot feston ditëlindjen dhe për këtë duket se ka marrë urime të shumta.
Sot, Tuna mbush 34 vite./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Tuna sot feston ditëlindjen, shikoni sa vite mbushi”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close