Home ShowBizzz Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes?

Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes?

0
Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes?

I japin fund lidhjes Tuna dhe Patrisi?
Prej kohësh është përfolur për një ndarje të mundshme në mes Tunës dhe Patris Berishës pas krizës në lidhje.      
Duke mos u deklaruar për këta asnjëherë, duke se tashmë kjo është konfirmuar dhe dyshja i kanë dhënë fund përfundimisht lidhjes së tyre.
    
Dyshimet për këtë janë shtuar edhe më shumë pasi Tuna dhe Patris nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.


Loading...