Soni feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Këngëtarja nga Tropoja, Soni Malaj, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi 37 vjet.

Soni mori shumë urime nga miqtë dhe fansat e saj të cilët disa I postoi në instastory.

Këngëtarja nuk solli asnjë projekt të ri që nga ai I fundit në gjuhën spanjolle me titul ‘En La Intimidad’ në bashkëpunim me Joëell.

Megjithatë, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Gëzuar ditëlindjen Soni./Prive.al

close