Shyhretja nga Belgjika, publikon foto me fustanin më të bukur

Shyhrete Behluli shfaqet nga Belgjika.
Është një ndër këngëtaret e cila njihet që një periudhë të gjatë në skenën muzikore 
Kur është fjala për këngë popullore emri i Shyhrete Behluli ndëgjohet e adhurohet nga shumica e personave, shkruan “Kosovarja”.
Jo vetëm për karrierë por ajo gjithmonë di të shfaqet e veçantë edhe në pamjen fizike. 
Sot, ne Instagramin e saj këngëtarja publikoi një imazh nga ku gjithë vëmendjen marrin gurt e çmuar të fustanit.
Edhe pse vitet ecin, Shyhretja nuk e ka ndërmend të plaket, vetëm po rinohet dhe po arrin që të jetë në top formë.——————————————–
Ju pëlqeu “Shyhretja nga Belgjika, publikon foto me fustanin më të bukur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close