Seanca për gjenocidin vazhdon të hënën

Kuvendi i Kosovës të hënën do të vazhdojë seancën plenare për gjenocidin, krimet kundër njerëzimit dhe krimet e luftës në Kosovë që nuk ka përfunduar dje.

Kjo u bë e ditur në komunikatën e dërguar nga zyra për media e Kuvendit të Kosovës.

Kjo senacë plenare do të fillojë të mbahet nga 10:00. /Lajmi.net/

close