Sahiden e ka bërë grimerja ‘kukull’ sot, do ta ‘shkrijë’ burrin me pamjen

Motrat Mustafa po vazhdojnë të jenë dy këngëtare shumë të dashura për publikun kosovar.
Nisën karrierën në moshë shumë të re dhe ndër vite i dhanë publikun këngë që u bënë hite të padiskuatuara, përcjell ORAinfo.      

Ato tani janë shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e festa të ndryshme.    
Sot, ato kanë publikuar një foto në instagramin e tyre të përbashkët në të cilin shihet Sahidja e cila posa ka dalë nga grimerja.
Ajo po duket si të ishtë kukull me këtë pamje./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Sahiden e ka bërë grimerja ‘kukull’ sot, do ta ‘shkrijë’ burrin me pamjen”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close