Rovena Dilo flet publikisht për ndarjen nga balerini

 
 

Pas plot katër vitesh është përfolur se këngëtarja e njohur Rovena Dilo i ka dhënë fund lidhjes me balerinin Eltion Merja.

Arsyet e ndarjes nuk janë bërë të ditura por dyshja e kanë hequr njëri-tjetrin dhe nga Instagrami.Rovena ishte këtë të shtunë e ftuar në ‘Shiko kush luan’. Ajo zbuloi të vërtetën rreth statusit të saj aktual: nëse është në një lidhje ajo single.

  
  

E pyetur nëse fjalët që qarkullojnë janë të vërteta, është në një lidhje apo “single”, këngëtarja pohoi se është single, duke konfirmuar kështu lajmet për ndarje.

 
 

——————————————–
Ju pëlqeu “Rovena Dilo flet publikisht për ndarjen nga balerini”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close