Roberti tregon të vërtetën rreth ndarjes me Norën

Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të komentuara në showbizzin shqiptar.

Aludimet për ndarjen e tyre janë të shpeshta, por që çifti fare pak pranon të komentoj rreth kësaj.

Se Nora e Roberti janë ndarë u fol edhe gjatë këtyre ditëve, duke u deklaruar se kjo tashmë është definitive.

I ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, #gjesi, Roberti ka sqaruar këtë çështje.

Këngëtari ka mohuar ndarjen duke thënë se të gjitha lajmet që shkruhen për ta, bëhen vetëm për klikime dhe se në këtë mes nuk ka asgjë të vërtete.

῝Po çka edhe nëse qëndron, është bre krejt normale edhe me u nda, ama nuk ka asgjë të vërtetë. Ata që shkruajnë ishalla veç ua shohin hajrin pareve që i fitojnë prej atyre klikimeve”.

#gjesi: Robert Berisha, këngëtari që flet “pa dorëza”

close