Renë e Remzies po e duan të gjithë, shikoni çka bën nusja e Nexhatit për të

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani.
Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një muaji ku kanë bërë një dasmë që zgjati tre ditë e që ishte shumë madhështore, përcjell ORAinfo.    

Pas martesës, ajo nuk ka munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale.
Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në dimi e jelek e nusja e Nexhatit nuk ka hezituar të thotë ‘mashallah’ për të./ORAinfo/


close