Remzia shkon te nëna për iftar, por iu befason me veprimin

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.
Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.    

Ajo nuk heziton që edhe jetën e saj private ta ekspozojë në rrjete sociale e sidomos në instagram.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në Mushtisht për iftar e rrugës ka treguar se nuk i duket asnjë vend si Mushtishti./ORAinfo/


close