Publikohet fotografia e parë e Loredanës pas lirimit nga policia

Ditën e djeshme Loredana Zefi u arrestua nga policia zvicerane, e dyshuar se kishte mashtruar me vëllain e saj një çift zviceran, duke u marrë atyre afro 900 mijë franga

Loredana Zefi u arrestua në apartmentin e saj në Zvicër për tu marrë në pyetje nga policia, e për tu lënë e lirë më pas

Ishte Mozzik ai që reagoi, më pas vet vëllai i cili ishte i përfshirë, Berati, si dhe Getinjo, duke hedhur poshtë gjithçka që shkruhej për të në media

Tani është publikuar dhe fotografia e parë e Loredanës pas lirimit nga policia, e cila shihet pranë kushëririt të saj, Sandro Zefit

Po komentohet edhe kënga e parë e Loredanës, “Sonnenbrille”, ku një pjesë e tekstit përputhet me historinë në të cilën është përfshirë Loredana dhe vëllai i saj

“Syzet e diellit mbrojnë identitetin tim. Duart plot me para, nuk mund të përgjigjem në telefon, Jeta ime shumë e shthurur, nuk mund ta shoh fundin”, është kjo pjesë e këngës

close