Policia gjen 44 diamante të vjedhura në prapanicën e këtij personi

 
 Eusebio Padilla, 23 vjeç, u ndalua fillimisht nga oficerët e policisë, sepse motoçikleta e tij nuk kishte targa. 

  

 

 

Më pas, u zbulua se ai kishte një thikë në posedim, raporton WTHR, transmeton lajmi.net.

Gjatë një kontrollimi të plotë, oficerët zbuluan një boshllëk diamanti të depozituar brenda në zgavrën e prapanicës.

Zyrtarët gjetën 44 diamante brenda anusit.

Padilla u tha policëve se ai kishte marrë diamante nga xhaxhai i tij. i cili “zakonisht ka vjedhur artikuj”.

Ai përballet me akuza të shumta duke përfshirë manipulimin me prova dhe marrjen e pasurisë së vjedhur, si dhe disa shkelje në trafik. /Lajmi.net/

 

close