Përveç Edonës, askush nuk e ka këtë fustan

 
 

Edona Llalloshi është një perzgjedhëse e mirë e fustaneve solemne, me një shije të veçantë.

Ajo varësisht nga ngjarja zgjedhë edhe fustanin adekuat, duke u kujdesur që të jetë unik, shkruan “Kosovarja”.

  
  

Kengëtarja krahas muzikës është dalluar gjithmonë për elegancën dhe paraqitjet e saj plotë sharm.

Për programet festive të festave të fundvitit ajo ka bërë një përzgjedhje mahnitëse duke prezantuar fustanet më glamurozë.

I radhës është fustani i kuq në të cilin duket si princeshë. Këtë model për momentin nuk e posedon askush përveç Edonës./Kosovarja/

 
 

——————————————–
Ju pëlqeu “Përveç Edonës, askush nuk e ka këtë fustan”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close