Për 700 euro në muaj, ju mund të bëheni komshinjtë e Princit William dhe Dukeshës Kate

 

Kate Middleton dhe Princi William janë gati të mirëpresin fqinj të rinj!

Një vilë me dy dhoma gjumi ngjitur me shtëpinë e çiftit mbretëror në Norfolk të Anmer Hall është dhënë me qira.

Ëilliam dhe Kate iu dha shtëpia – një rezidencë me 10 dhoma gjumi që ndodhet në Queen’s Sandringham Estate – si një dhuratë martese nga vetë monarku. Çifti ishte i vendosur atje pasi mirëpriti Princin Xhorxh në vitin 2013. Pas disa vitesh, ata u transferuan përsëri në Londër për të jetuar me kohë të plotë në Pallatin Kensington, ku tani ata banojnë me tre fëmijët e tyre, George, Princesha Charlotte dhe Princi Louis.

Anmer Hall, e cila ndodhet rreth 100 milje në veri-perëndim të Londrës, mbetet vendi i tyre ku gjejnë qetësinë.

Prona e rinovuar rishtazi, të cilës i referohen  si Pema e Qershive, është në dispozicion për rreth 700 euro në muaj, sipas uebfaqes së pronës. Lista gjithashtu vjen me një paralajmërim të drejtpërdrejtë: “Ju lutemi vini re se kjo pronë ka shkallë të pjerrëta.”

Sandringham Estate ka një politikë “të rreptë të maceve. Qentë do të konsiderohen në shtëpi.”

20 Cherry Tree in Anmer

 

Burimi: People.com

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Për 700 euro në muaj, ju mund të bëheni komshinjtë e Princit William dhe Dukeshës Kate”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close