Patrisi, e pret me padurim kthimin e Tunës me Tianin

Mediat shkruan
se pas ndarjes se Robert Berishës nga Nora Isterfi, rrugës së ndarjes është
edhe Patrisi me Tunën, por kjo nuk duket se është në planet e Patrisit

Ai në një postim që e ka postuar në InstaStory ka treguar se është duke i munguar pa masë gruaja e tij, Tuna dhe djali Tiani dhe po i pret ata me padurim.

“Ata po vijnë. Edhe një ditë ka mbetur. Mezi
pres ta shoh familjen time të bukur”, ka shkruar Patrisi.

Ndryshe, kishte pasur thashetheme se çifti janë
ndarë pasi që Patrisi kishte udhëtuar vetmas në Amerikë, kurse Tuna para një
muaji ishte parë në pushime në Mauritani, madje ishte pa Patrisin dhe pa
Tianin. /GazetaExpress/

close