Pas operimeve, Angelina Jolie kthen formën

Angelina
Jolie (44), është paraqitur me një fustani rozë me Michelle Pfeiffer (61) në
fotosesionin para premierës me “Maleficent: Mistress Of Evil” në Romë

Ajo është duke e promovuar filmin e saj më të ri “Maleficent: Mistress Of Evil”, derisa po paraqitet edhe në media, një gjë që se kishte bërë pas ndarjes nga Brad Pitt por edhe pas operimit të saj, ku kishte amputuar gjinjët për shkak të kalcinomëve në gji.

Angelina Jolie (44), i është kthyer si duhet punës të hënën, është parë në hotelin “De la Ville” në Romë ku ka bërë edhe një fotosesion bashkë me aktoren tjetër në këtë film Michelle Pfeiffer (61).

E në këtë rikthim, Angelina duket e jashtëzakonshme duke veshur një fustan rozë dhe duke u dukur bukur pranë Michelle që po ashtu po arrin të duket bukur. /GazetaExpress/

close