Pas ndarjes nga Afërdita, edhe kjo po i ndodh Shpat Kasapit

 Hakerët nuk po e lënë të qetë këngëtarin Shpat Kasapin.
Këngëtari Shpat Kasapi është përballur sërish me diçka të pakëndshme dhe bëhet fjalë për hakimin e llogarisë së tij në Facebook, shkruan lajmi.    
Kjo nuk është hera e parë që këngëtarit i hakohen llogaritë nëpër rrjete sociale, e duke qenë se Instagramin e ka kthyer dhe atë Facebook nuk ka arritur që ta kthej sërish njoftoj së fundmi se e ka hapur një të ri.
Shpati i ka ftuar fansat që ta ndjekin në llogarinë e tij më të re në Facebook.close