Pas Engjit, vjen edhe reagimi i Njomzës për këngën e Leartës dhe Shyhretës

Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media.
Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo. 

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.
E përmes një postimi ajo ka përgëzuar nënë dhe kunatën për këngën e re si dhe ka uruar Nexhmije Pagarushën për ditëlindje./ORAinfo/


close