Pak para koncertit, Capital T ka një surprizë për fansat e tij (VIDEO)

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në koncertin madhështor të Capital T.

Reperi ka përgatitur gjithçka deri në detaje dhe për të gjithë fansat e tij ka një surprizë.

“Qaq jemi frymzu sot edhe na keni knaqe zemren fansat ma t’mire n’bote meritoni ni dhurate 🎁 per 24 oret e ardhshme Me fillim sonte prej ores 00:00 — TIME CAPSULE e shet zonen A 10 Euro dhe zonen B 5 Euro!!
Sound ON!”, ka shkruar artisti mbrëmë derisa Kosova dhe Shqipëria kanë luajtur mirë në fushë dhe kanë dhënë gola.

Kosova kundër Anglisë mbeti me rezultat 5:3 ndërkaq Shqipëria fitoi me rezultat 4:2.

Prandaj keni kohë edhe disa orë për t’i marrë me zbritje biletat e koncertit të Capital T.

Ndryshe, në këtë koncert i cili do të mbahet më 19 shtator në Sheshin Nëna Terezë në Tiranë, do të ketë shumë surpriza dhe artistë të tjerë të ftuar.

     View this post on Instagram

Qaq jemi frymzu sot edhe na keni knaqe zemren fansat ma t’mire n’bote meritoni ni dhurate 🎁 per 24 oret e ardhshme Me fillim sonte prej ores 00:00 — TIME CAPSULE e shet zonen A 10 Euro dhe zonen B 5 Euro!! Sound ON!! I love you guyz 🇦🇱✌🏻⚽ 🇽🇰

A post shared by Capital T (@truekapo) on

——————————————–
Ju pëlqeu “Pak para koncertit, Capital T ka një surprizë për fansat e tij (VIDEO)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close