Ori dhe Isli shkundin rrjetin, publikohet video që habiti të gjithë

“Një mëngjes i zakonshëm pas emisionit Live”, shkruan Ori Nebiaj në një video që publikuar në Instagram, duke kërcyer me Isli Islamin.

Moderatorja bukuroshe e “Wake up”, dhe kolegu i saj simpatik Isli Islami kanë ndarë me ndjekësit e tyre një moment argëtimi pas emisionit të mëngjesit, i cili transmetohet çdo mëngjes në Top Channel.

Ata janë kënaqur pafund teksa kërcenin dhe kjo duket qartë edhe nga videoja e publikuar nga moderatorja.

Nuk kanë munguar komentet e shumta pozitive për kërcënimin e “çmendur” të dyshes më simpatike të ekranit shqiptar.

FOTO GALERI1/11

close