Olta Gixhari e ka nxehtë, del pa të brendshme

Aktorja
e njohur shqiptare ka vazhduar që të provokoj në të brendshme nëpër rrjetet
sociale

Bukuroshja dhe aktorja Olta Gixhari, njihet për fotot e saj provokative më shumë sesa për rolet e saj në film apo teatër.

View this post on Instagram

I Love it when you call me senorita

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku
aktorja është paraqitur e veshur me një fustan të gjelbër.

“Me pëlqen kur të tjerët me thërrasin sinjorita”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, e ku shihet se edhe kësaj here aktorja nuk ka të veshur të brendshme. /GazetaExpress/

close