Nusja e Arianit nuk po mund ta përballojë dhimbjen, ja si e quan burrin e ndjerë

Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.
Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo. 

E kaq javë pas humbjes së burrit, ajo po bën postime të ndryshme.
Një nga fotot është ajo e ditëve të fundit kur Ariani ishte gjallë.
“My angel” apo “Engjulli im”, është emri i Meritës për burrin e saj./ORAinfo/


close