Nuse më të bukur se “Hazani” nuk keni parë

Ajo po shijon jetën bashkëshortore.
Aktorja e njohur turke, Deniz Baysal e cila u bë e njohur te ne me rolin e “Hazanit” në serialin “Zonja Fazilet dhe të bijat” mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë, aj është martuar me këngëtarin e grupit Kolpa, Barış Yurtçu.      

Çifti, të cilët kanë qenë së bashku për dy vjet, kanë organizuar një ceremoni madhështore ku të pranishëm ishin familjarë dhe miqtë të tyre. Aktorja në ditën e saj më të rëndësishme, shkëlqeu në fustanin e nusërisë, teksa flokët i kishte të lëshuar.    ——————————————–
Ju pëlqeu “Nuse më të bukur se “Hazani” nuk keni parë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close