Nora kështu e quan motrën e saj Erën

Kështu e quan Nora motrën e saj Erën.
Njihet si njëra ndër femrat më joshëse të estradës për shkak të linjave perfekte të trupit.      
Këngëtarja Nora Istrefi jo veç për paraqitjet e saj, ajo poashtu është më e përfolura edhe për jetën private, shkruan Kosovarja.
Ndarja me bashkëshortin, njëkohësisht këngëtarin e njohur Robert Berisha është një arsye që kohëve të fundit ishte në ballinat e mediave rozë.    
Kurse tash kanë filluar të zbehen lajmet për raportet e tyre dhe arsyet e ndarjes.
Nora nuk po i ndalë pozat joshëse në rrjetet sociale ku po merr komente të shumta nga ndjekësit.
E sot, jo vetën por motrën Erën e ka publikuar në në llogarinë e saj të Instagramit.
Teksa ka ndarë foton e motrën, Nora e quan atë zemër. Kujtojmë se motrat kanë raporte të mira dhe e mbështesin e qëndrojnë pranë njëra-tjetrës kur është nevoja.
Ndërkohë që Nora ndihet krenare për motrën e saj Erën e cila tashmë ka hyrë në tregun botëror dhe po pëlqehet mjaftë shumë.


——————————————–
Ju pëlqeu “Nora kështu e quan motrën e saj Erën”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close