Njihuni me motrën bukuroshe të Vjosa Osmanit

Kjo është motra bukuroshe e Vjosa Osmanit.
Vjosa Osmani ishte gruaja e parë në Kosovë që garoi për postin e kryeministres.      
Ajo ka pasur një mbështetje të madhe, duke dal e dyta në zgjedhjet e 6 tetorit, proces ky që ende nuk ka përfunduar.
Vjoses nuk i ka munguar as mbështetja nga familja e saj, e në veçanti nga motra Blinera, e cila ka mbushur profilet e saj në rrjetet sociale me postime për Vjosën, shkruan “Zëri.info”    
Blinera vazhdimisht është shprehur krenare me motrën dhe suksesin e saj.——————————————–
Ju pëlqeu “Njihuni me motrën bukuroshe të Vjosa Osmanit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close