Home ShowBizzz Nëna e Leartës bashkëshortit: Një dekadë me ty më duket si nje ditë

Nëna e Leartës bashkëshortit: Një dekadë me ty më duket si nje ditë

0
Nëna e Leartës bashkëshortit: Një dekadë me ty më duket si nje ditë

 

Një grua e zonja dhe e suksesshme, bashkëshorte e nënë e përgjegjshme.

Kjo është Drita Jakupi, nënë e Learta Jakupit, nuses së famshme të estradës, shkruan “Kosovarja.

   

   

Drita është e martuar me Habibin me të cilin kanë një vajzë dhe një djalë, jeta e të cilëve duket të ketë mirëkuptim e harmoni.

Ajo është drejtoreshë e spitalit të parë privat në Kosovë, “Euromed”, të cilin e udhëheq bashkë me të shoqin e saj, Habibin.

Çifti kanë vite që janë bashkë, e për zonjën Dritë momentet e kaluar me bashkëshortin dhe koha i duket sa një ditë.

Ajo për ditën e Shën Valentinit ka publikuar një imazh me bashkëshortin krahas së cilit shkruan: Një dekadë nga ky moment,
por më duket si nje ditë!💙/Kosovarja/

 

Loading...