Neca vishet me shumë stil në punë, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.
Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.   

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me stil dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/close