Neca vishet me fustan të ngushtë e të gjatë, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.
Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.    
Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Sonte ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë dhe tepër tëheqës.
Trupi i saj si ‘peshk’ tërheq vëmendjen. /ORAinfo/


close