Në prag të lindjes, Almeda Abazi tregon çka po i mungon

 
 

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi e cila është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe po e shijon pafund këtë periudhë të jetës.

Por, zeshkanja seksi përmes një postimi në ‘Instagram’ ka treguar se po i mungojnë ditët e nxehta të verës, shkruan Indeksonline.

“Lëkurë e nxirë, flokë të ndritshme, më mungon vera” ka shkruar Almeda përkrah videos në të cilën dukje mjaft atraktive.

Ndryshe, ish-missi i Shqipërisë dhe aktori pritet të bëhen prindër për herë të parë.

 
 

close