Ndjekësi e quajti të shëmtuar, aktori i njohur do iu shkrijë së qeshuri me përgjigjen e tij epike (Foto)

William Levy është një nga aktorët më të pashëm të telenovelave meksikane.

Edhe pse vitet kalojnë ai mbetet po aq i adhuruar nga gjinia femërore. Së fundmi, aktori ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram. Plot elegancë me një kostum të zi, aktori është komplimentuar pafund nga fansat.

Por jo të gjithë kanë shije të njëjta dhe njërit prej ndjeksëve aktori i duket i shëmtuar.

“S’më intereson çfarë thonë, ti je i shëmtuar”, i shkruan ndjekësi.

Por aktori nuk ia ka përtuar. “Qenkemi të ngjashëm”, ia ktheu Levy duke shkaktuar pafund të qeshura në rrjet.

     

close