Motra dhe kunata e kanë bërë ‘kukull’ Engjin, kaq të bukur s’e keni parë kurrë

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën bujë në muzikën popullore shqiptare.
Ajo u bë e njohur fillimisht si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si një këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.      

Engji është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil.    
Së fundi, ajo ka shkuar në një dasmë e motra dhe kunata e saj janë përkujdesur ta bëjnë të duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/
——————————————–
Ju pëlqeu “Motra dhe kunata e kanë bërë ‘kukull’ Engjin, kaq të bukur s’e keni parë kurrë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close