Moti nuk e kemi parë kaq të bukur Adelinën

Adelina Tahiri cilësohet si një vajzë e talentuar dhe e përkushtuar në zhanrin e muzikës që ajo këndon.

Ndër vite dhuroi këngë e projekte të mahnitshme për të rinjtë, që kanë qëndruar gjatë në zemrat e secilit, shkruan Kosovarja.

  

Adelina jo vetëm që është pëlqyer për formatin e saj, por edhe për paraqitjet ekstravagante që ka goditur gjithmonë në skenë.

Tani, në këto vite e fundit edhe pse e kemi më të tërhequr nga skena, për shkak ta martesës dhe djalit, Adelina përsëri po rri afër fansave të saj.

Nëse jo me muzikë, atëherë patjetër që është e pranishme me fotosesione, duke prezantuar tek publiku çdo herë e më të mira.

Por, nga të gjitha ato që kemi parë deri më sot nga ajo, ne po iu prezantojmë paraqitjen e fundit që bëri ajo.

Kaq të bukur, me sharm dhe tërheqsë, na kishte marrë malli për ta parë. /Kosovarja/

——————————————–
Ju pëlqeu “Moti nuk e kemi parë kaq të bukur Adelinën”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close