Morena Taraku nuk i ndal dhuratat për vetën

 

Morena Taraku i ka bërë vetes një tjetër dhuratë.

Morena Taraku njihet si një artiste që nuk ‘kursen’ dhe është e fiksuar pas veshjeve dhe aksesoreve luksoze.

Këngëtarja tani ka ndarë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku zbuluar çantën e saj luksoze të markës ‘Louis Vuitton’ dhe si mbishkrim ka lënë ‘Në dashuri me beben time’.

Përndryshe, sa i përket muzikës kënga e saj e fundit titullohet ‘SWAG’ me të cilën e bëri rikthimin. Morena ka paralajmëruar se shumë shpejt do sjell edhe hite të tjera.

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Morena Taraku nuk i ndal dhuratat për vetën”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close