Modelja shqiptare që nuk zhvishet për vëmendje, por është ndër më të bukurat!

Ka modele të shumta shqiptare të cilat po arrijnë të korrin sukses ndërkombëtarisht

E natyrisht se bukuria e vajzave shqiptare gjithmonë do të jetë e pranishme

Por një nga modelet më të kuruara nga Perëndia padyshim se është Bernarda Islamaj

Mjafton të vizitosh profilin e saj në Instagram dhe të kuptosh se e bukura thjeshtë nuk ka fund, transmeton Indeksonline

Modelja nuk është prej atyre që dëshiron të marrë vëmendjen e të tjerëve përmes zhveshjes apo skandaleve, por përmes pozimeve përplot elegancë

Sykaltër, e kuruar në çdo detaj, Bernarda thjeshtë u lë pa frymë kur shikoni mirë fotografitë që ka realizuar./Indeksonline

close