Merita Sekiraqa më e dobët se asnjëherë. Çfarë ka bërë?

Merita Sekiraqa-Malushi është prej vitesh pjesë e ekranit. Ajo ka qenë pjesë e disa programeve në kuadër të “Rtv 21”, shkruan “Kosovarja

Merita ndonëse punon në televizion, asnjëherë nuk ka qenë ndër ato personazhe që e kanë synuar qendrën e vëmendjes

Merita prej vitesh është e martuar dhe është bërë nënë. Lidhja e saj me te bijën është shumë e bukur dhe prezantuesja këtë gjë shpesh e ilustron përmes postimeve në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja

Pas lindjes së të bijës, trupi i Merites po duket shumë në formë, madje më në formë se para se të bëhej nënë./Kosovarja

close