Home ShowBizzz Mënyra modeste që Mirsa e festoi ditën e të dashuruarve

Mënyra modeste që Mirsa e festoi ditën e të dashuruarve

0
Mënyra modeste që Mirsa e festoi ditën e të dashuruarve

 

Me vokalin e saj të mrekullueshëm Mirsa Kërqeli solli shumë hite për publikun.

Dikur renditej ndër këngëtaret më të suksesshme, energjike dhe të guximshme, shkruan “Kosovarja”.

   

   

Tash e sa kohë Mirsën nuk e kemi parë me ndonjë projekt të ri, megjithëse shpresat nuk ja shuar dhe se rikthimin e saj e presin shumë adhurues.

Mirsa është familjare e përkushtuar, bashkëshorte e nënë e dy fëmijëve.

Ajo vazhdimisht ndanë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale me familjen e saj të mrekullueshme.

E ditën e të dashuruarve e kaloi pranë bashkëshortit, e veshur thjeshtë dhe pak e grimuar, por me buzëqeshje në fytyrë e dashuri në zemër.

Me këtë imzh ajo uroi Shën Valentinin./Kosovarja/

 

Loading...