Me komplete të bukura e frizurë ‘gjigante’, Gëzimja iu lë ‘gojë hapur’ me pamjen

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.
Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.    

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.
Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me komplete dhe flokë të mbledhura lart.
Si gjithmonë, Gëzimja po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/


close