Manjola Nallbani mbajti koncertin recital – plot emra të njohur në mbrëmjen e saj

 

Njëra ndër këngëtaret më të
talentuara e më të vlerësuara shqiptare, Manjola Nallbani, mbrëmë në Tiranë ka
mbajtur koncertin e saj recital.

Këngëtarja e cila është edhe
profesoreshë në Akademinë e Arteve në Tiranë, në skenë është ngjitur edhe me
kolegët e saj.

  

Në mesin e të ftuarve ishte edhe
Shkëlzen Jetishi e po ashtu edhe miket e saja, Eli Fara dhe Aurela Gaçe.

Ndërsa ajo ka kënduar këngët e saja të publikuara ndër vite, kolegët e pranishëm në publik i kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagram momentet nga koncerti i Manjolës. /Prive.al

 

                         View this post on Instagram                                     

Nka koncerti recital i @manjolanallbani – Ne skene me @aurelagaceofficial dhe @elifaramari [🎞: @soni_malaj ]

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

 

 

 

  

 

  

 

close