Majlinda po shijon rrezet e diellit, pamja e saj do t’ju ‘mahnisë’

U bë e njohur si e dashura e reperit, Majk dhe tani, Majlinda Zeka është një emër shumë i njohur për publikun.
Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.      

Majlinda ka shumë ndjekës në rrjete sociale e për të cilët ajo nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.    
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë t’i shijojë rrezet e diellit e me këtë grim të lehtë Majlinda po duket mahnitëse./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Majlinda po shijon rrezet e diellit, pamja e saj do t’ju ‘mahnisë’”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close