Mahmut Ferati mall për Shyhreten

Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli njihen si një tandem mjaftë i njohur e i pëlqyer. Ata, kanë pasur shumë këngë e kollazhe së bashku, shkruan “Kosovarja

U tha se dyshja që dikur konsideroheshin si shokët e bashkëpunëtorët më të mirë, më nuk kanë raporte aq të afërta

Megjithatë, Mahmut Ferati e thotë të kundërtën me këtë postim të një kollazhi këngësh përkrah koleges së tij Shyhrete Behluli, shkruan “Kosovarja

Me sa duket, Mahmutin e ka marrë malli për një bashkëpunim të radhës me këngëtaren Shyhrete Behluli

Kjo e fundit, sapo ka editiar videoklipin e këngës me titull “Për ty Nexhmije”./Kosovarja

close