Learta ka shkuar jashtë vendin e Matinin e ka lënë këtu, është përmalluar shumë

Learta Jakupi është emri i nuses së djalit të këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.
Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.    

Ata të dy tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.
Learta është shumë aktive në rrjete sociale, ku bën postime të ndryshme.
Ajo ka shkuar jashtë vendit e Matinin e ka lënë në Kosovë, e ai po qëndron me Engjin.
Përmes një postimi, Learta ka treguar se po i mungon shumë Matini./ORAinfo/


close