Lajmi i fundit! Pë rplasen dy makina në autostradën Tiranë-Durrës, pla gosen nënë e bir

Dy makina, një Benz dhe një Volvo janë për plasur mes tyre.

Benzi ka dalë nga rruga dhe për p asojë kanë mbetur të pl agosur dy persona.

Nënë e bir, Hamide dhe Shpëtim Sipri, 59 dhe 33 vjeç kanë marrë pl agë të r ënda.

Ata janë transportuar me urgjencë në spitalin e Traumës për mjekim dhe mësohet se në gjendje më të rë ndë është djali.

Policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksi dentit.

close