Lajmi i fundit! Ak.sident masiv në Tiranë-Durrës, makinat i ‘hipin sipër’ njëra mbi tjetrën. Kaos në q.arkullim (Video)

Një ak.sident i shumëfishtë është shënuar sot paradite në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas një video të siguruar nga Dosja.al, shihet se disa makina që janë përp.lasur me njëra-tjetrën

Nga informacionet paraprake raportohet se nuk ka të lë.nduar. Si pasojë e këtij ak.sidentit është bllokuar qarkullimi dhe janë shkaktuar radhë të gjata automjetesh.

Forcat policore kanë mbërritur në vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të aks.identit.

     

close