Labi me grun në dasmë, Qëndresa ‘çmend’ me fustanin e saj madhështor

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë një çift tejet i përfolur në publik.
Ata janë të martuar dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.      

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos, Qëndresa.    
Mbrëmë, ata kanë qenë në një dasmë dhe ai që mori gjithë vëmendjen është fustani madhështor i Qëndresës./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Labi me grun në dasmë, Qëndresa ‘çmend’ me fustanin e saj madhështor”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close