Kur ishte e re kështu rregullohej Gili për Ilirin

Gili është këngëtarja e njohur, e cila numëron vitë të shumta në skenën muzikore.

Ajo gjithmonë ka qenë zë i përlqyer nga shumë persona, po ashtu e njohur edhe për ahenge të shumta, shkruan “Kosovarja”.

  

Përveç profesionit, ajo është qendër e vëmendjes edhe për jetën e saj private.

Duke pas parasysh që ajo pozon gjithmonë në krahët e burrit të saj, këtë ngrohtësi Gili e kishte qysh në bankat shkollore, derisa ishin gjimnazistë ajo dhe Ilir Berani kishin filluar kontaktet me njëri tjetrin.

Një femër tërheqëse ishte Gili në atë kohë, sidomos stili i saj i flokëve duket mjaft unik.

Duke iu përshtatur kohës, këngëtarja në foton që ka postuar në llogarinë personale shihet me një stil interesant të flokëve.

Që nga ajo kohë, Gili edhe tani vazhdon të qëndroj në top formë, duke u llogaritur me vajzat e reja duke mos treguar moshën që ka. /Kosovarja/

——————————————–
Ju pëlqeu “Kur ishte e re kështu rregullohej Gili për Ilirin”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close