Kjo është dhurata perfekte për të sapomartuarit

 

Ndër rastet më të veçanta në jetë duhet të kujtohen me dhurata po aq të veçanta.

Një dhuratë luksoze, e personalizuar e tillë si linja e parfumeve ‘Just Married’ të Franck Boclet – është dhurata më perfekte për të sapomartuarit.

Frymëzuar nga festimi i dasmës së Franck Boclet dhe bashkëshortja e tij Solenne, kjo linjë u është kushtuar të dashuruarve.

Në një kuti parfumesh për martesë, ‘Just’ për dhëndrin dhe ‘Married’ për nusen.

Për ditën e dasmës, aromat duhet të jenë elegante, të freskëta dhe me një performancë të gjatë.

Ky është premtimi i Just & Married!

Dy aromat janë në harmoni për një ditë martese të gëzueshme dhe romantike!

Image result for franck boclet just married

JUST është një aromë e butë dhe e freskët me shenja si Bergamot dhe borzilok. Zemra e trëndafilit, jasemini, ylang, benzoin, labdanum dhe karafil është një përzierje e shënimeve me lule, pikante dhe balsamike. Aromë është përmirësuar nga një sfond elegant prej druri dhe oriental me shënime të myshkut, qelibarit. Aroma e një dashnori!

Image result for franck boclet  married

MARRIED është aroma për gruan e dashuruar. Aroma fillon me një ndjesi të gazuar me bergamot, limon dhe portokall. Në zemër, një tufë martese me lule vjollce, jargavan, trëndafil dhe portokall dhe nota jeshile e freskët e galbanumit. Më në fund, shënimet orientale dhe druri të kedrit, drurit të sandalit, lëkurës, vaniljes dhe qelibarit e bëjnë aromën tejet adiktive. E martuar përgjithmonë!

Këta parfumë mund t’i gjeni edhe në njërën ndër parfumeritë më luksoze në Kosovë, që sjellë në treg parfumet e markave më të njohura në botë që gjendet në Qendrën Tregtare në Royal Mall në “Rrugën B” në Prishtinë. /Prive.al

 

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Kjo është dhurata perfekte për të sapomartuarit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close