Kiara Tito iu lë pa fjalë me këtë dukje, shfaqet joshëse

Emri i saj vazhdo të lakohet në media dhe kjo falë linjave tejet joshëse.
Moderatorja nga Shqipëria, Kiara Tito konsiderohet një nga femrat më hot dhe këtë e dëshmon në çdo paraqitje shkruan Indeksonline.

Së fundi, Kiara ka ndarë me ndjekësit një imazh me të cilin ka impresionuar, e veshur me të bardha dhe një pallto të kuqe, prezantuesja dukej mahnitëse.
Ndryshe, Kiara është mjaftë e përfolur edhe për lidhjen e saj me këngëtarin Butrint Imerin por kjo nuk është konfirmuar asnjëherë.

close