Kështu dukej Remzia si nuse me dimi e dallam

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, po vazhdon të jetë më e komentuara

Kohën e fundit e gjithë familja e saj kanë qenë temë kyqe në faqen rozë, pasi që Remzia martoi djalin e hasretit me një ceremoni madhështore, shkruan “Kosovarja

Reja e saj, Gëzimja u bë emër i njohur, e nga ajo ditë po komentohet për çdo lëvizje

Një nuse kompletuar, me tradita siç e do zakoni, duke ndjekur hapat e vjehrrës së saj

E gjithë kjo kuptohet përmes një imazhi që ka publikuar djali i saj, këngëtarja shkëlqen në dimi e dallam

Në bazë të këtij imazhi po del që ka qenë mjaft e zonja në këtë aspekt, edhe pse fëmijët e rritur ajo nuk ka lënë anash përkushtimin e teshave me ari

Si adhuruese e dallamave, Remzia për rejën e saj e ka menduar më të mirën madje edhe e ka mbuluar me dukat. /Kosovarja

close